Hakkımızda

Türcan Apple İç Giyim ve Çamaşırları kaliteli ürün imalatı ile müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, dinamik ve deneyimli kadrosu ile kurulduğu günden bu yana başarılı projelere imza atmıştır. Firmamız, sektörde sağlam ve hızlı adımlarla ilerlemekte, teknolojideki değişim ve gelişimlerin öncüsü olmak amacıyla, yüksek verimli, güvenilir, kaliteli, sağlam ürünler imal etmektedir.

Türcan Apple olarak amacımız, müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak esnek yapımızla öncü ve yaratıcı çözümlerimizle onları farklı kılan ürün ve hizmetleri tasarlayıp sunmak ve Türcan Apple markasının Türkiye’nin her yerinde bilinir ve güvenilir kılmak.

Türcan Apple, kaliteli ürün imalatı ile müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, dinamik ve deneyimli kadrosu ile kurulduğu günden bu yana başarılı projelere imza atmıştır.

Firmamız, sektörde sağlam ve hızlı adımlarla ilerlemekte, teknolojideki değişim ve gelişimlerin öncüsü olmak amacıyla, yüksek verimli, güvenilir, kaliteli, sağlam ürünler imal etmektedir.

İmalat ve satışını yapmakta olduğumuz kalıp ve tekstil aksesuarları, dizayn ve projeleri firmamız bünyesinde yapılmış olup uzun süreli ve çok titiz çalışmalar sonucunda üretilmiştir.